Автомобільні ваги з Європлатформою «Аксіома»

Представляємо Вашій увазі автомобільні ваги з європлатформою "Аксіома", котрі стали переможцем престижного Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів" в 2013 та 2014 роках.

Кожен фермер знає, що в господарстві автомобільні ваги є річчю незамінною. Багато хто продовжує користуватися застарілими механічними вагами, дехто змушений їздити на зважування до сусідів, постійно витрачаючи свої час та гроші. І рано чи пізно виникає цілком закономірне питання: можливо, прийшов час поставити власні сучасні, точні і надійні ваги? У такому випадку, дозвольте запропонувати Вам автомобільні ваги з Європлатформою "Аксіома" - не як товар, а як засіб для вирішення поставлених перед Вами завдань. Адже, по суті, Ви купуєте автомобільні ваги не для того, щоб вони були частиною екстер'єру у Вашому господарстві, а для того, щоб вони вирішили ті проблеми, з якими Ви зіткнулися або стикаєтесь щодня.

Аж до недавнього часу металеві автомобільні ваги були представлені в Україні платформами двох типів: двотавровою та швелерною. Платформа, виготовлена з двотаврових балок (несучі балки по краях платформи або під платформою і суцільний металевий лист, що використовується як настил), дісталася нам у спадок від радянської епохи і є морально і технологічно застарілою. Швелерна конструкція на момент свого створення 5 років тому була більш успішною та високотехнологічною, але все ж далеко не повністю відповідала поставленим перед нею завданням. Саме через недосконалість свого конструктиву металеві ваги помітно поступалися надійністю та довговічністю, зокрема, бетонним вагам.

І саме ця недосконалість швелерної конструкції підштовхнула нас до створення нового, унікального для українського ринку ваг, продукту - Європлатформи. Європлатформа стала результатом кількох років роботи наших конструкторів. Платформа створювалась у першу чергу з врахуванням змін європейських дорожніх стандартів та новітніх розробок наших закордонних колег. В основі її створення лежить ортотропна конструкція з закритими трапецієподібними ребрами жорсткості, що використовуються в якості опори для настилу. Цей перевірений тип конструкції, що відповідає європейським вимогам надійності, застосовують при проектуванні та будівництві автомобільних мостів.

Автомобільні ваги, м. Полтава, 18 м 80 т
Автомобільні ваги, м. Москва, 18 м 80 т
 

Платформа

Завдяки внесенню кардинальних змін у конструктив і застосуванню останніх досягнень інженерної думки, товщину платформи стало можливим збільшити з 17 см (товщина платформи зі швелера) до 32 см (товщина Європлатформи). Відповідно, нам вдалося зменшити стрілу прогину вантажоприймальної платформи: при навантаженні 96 тонн, її прогин складає всього 7 мм, тоді як стріла прогину платформи швелерної конструкції - 28 мм.

Автомобільні ваги, м. Полтава, 18 м 80 т з суцільним настилом
Автомобільні ваги, м. Маріуполь, 20 м 80 т посилена платформа

Таким чином було усунено один з найважливіших недоліків металевих ваг попереднього покоління: як відомо, при використанні автомобільних ваг швелерної конструкції на межі їх можливості - наприклад, якщо на 60 тонних вагах постійно зважувати вантажі з масою більше 55 тонн, - виникають мікротріщини. Цей процес називається втомою металу, через втому металу і корозію з часом платформа деформується, а зварні шви на платформі автомобільних ваг руйнуються. У свою чергу, зменшення стріли прогину платформи подовжує життя Ваших ваг як мінімум у півтори рази.

Вантажоприймальні модулі Європлатформи зварені суцільним швом в середовищі захисних газів, завдяки чому конструкція є герметичною і не схильною до корозії зсередини. За рахунок модульності конструкції вдалося досягти легкості у транспортуванні, за рахунок поколійного виконання - економії на металі, що сприятливо позначилося і на ціні автомобільних ваг "Аксіома".

Також однією з беззаперечних переваг автомобільних ваг "Аксіома" є їх ліквідність: за рахунок високих експлуатаційних характеристик ступінь зносу вантажоприймальної платформи настільки низька, що ваги « Аксіома» завжди можуть бути перепродані Вами за високою ціною.

Автомобільні ваги, м. Черкаси, 18 м 80 т
Автомобільні ваги, АР Крим, 18 м 80 т

Електроніка

Окрім інноваційної Європлатформи з розрахунковим терміном експлуатації більше 20 років і запасом розподіленого перевантаження 200%, ви також отримуєте ваговимірювальні тензорезисторні датчики з конструкційної сталі з нікелевим покриттям, виготовлені із застосуванням лазерного зварювання, виробництва Zemic USA inc. - заводську електроніку, що має сертифікати якості та яка внесена до Держреєстру не тільки України, а й багатьох інших країн світу. А якісна електроніка - це запорука швидкого та точного зважування.

Запас перевантаження тензодатчиків становить 275%, тому ваги можуть безперервно працювати при пікових навантаженнях без будь-якої шкоди для показань ваг.

Крім цього, електроніка, що використовуються при виготовленні ваг, адаптована під наші кліматичні умови, завдяки чому ваги з Європлатформою "Аксіома" можуть працювати в температурному діапазоні від -30 до +50 за Цельсієм.

А ступінь захисту датчиків IP68 забезпечує їх повну пило-та вологозахищеність, тому такі тензодатчики можуть працювати навіть під водою.

Автомобільні ваги, м. Суми, 18 м 60 т
Автомобільні ваги, м. Київ, 18 м 80 т

 

Контроль якості

  • Метал закуповується тільки у виробників з наявністю сертифікатів якості; нашими партнерами є ПАТ «ММК ім. Ілліча», ПАТ «ЄМЗ» та ін.
  • Виробництво ваг здійснюється в спеціально обладнаному цеху згідно із затвердженим європейським ДСТУ EN 45501 і спеціально розробленими технічними умовами ТУ У 28.2-35659310-001:2013;
  • Всі зварювальники, задіяні у виробництві платформи ваг, проходять щорічну атестацію;
  • Антикорозійна обробка і фарбування платформи здійснюється з дотриманням всіх діючих вимог та ТУ;
  • Перед відвантаженням замовнику здійснюється контрольна збірка і контрольні випробування ваг на відповідність заявленим характеристикам;
  • Збірка на місці установки ваг і пусконалагоджувальні роботи здійснюється фахівцями фірми протягом одного дня;
  • Контроль будівельних робіт проводиться за всіма ключовими моментами нашими фахівцями.
Автомобільні ваги, м. Чернигів, 18 м 80 т
Автомобільні ваги, м. Донецьк, 18 м 80 т

 

Зручність в експлуатації

Покращуючи експлуатаційні характеристики ваг, ми не забули і про комфорт наших клієнтів, тому ваги з Європлатформою "Аксіома" обладнуються боковими огородженнями, що попереджують випадковий з'їзд автомобіля з платформи і мають спеціальні спрямовуючі смуги для зручного переміщення автомобіля по вагах.

Також ваги "Аксіома" (наприклад, 18-метрова вантажоприймальна платформа, що складається з 6 секцій, з'єднаних між собою болтовими сполуками) при необхідності розбираються протягом 2-х годин і перевозяться звичайним вантажним транспортом; встановлювати ваги можна як на монолітний фундамент, так і на аеродромні плити. І монолітний фундамент, і фундамент на бетонних плитах підготовлюються за спеціальними кресленнями, розробленими інженерами ТОВ "Веста МК".

Автомобільні ваги, м. Чернигів, 18 м 80 т
Автомобільні ваги, м. Харків, 20 м 80 т

У комплекті з вагами наш клієнт отримує безкоштовне програмне забезпечення "Вагар" із вбудованим модулем "Чорний ящик": ваги автоматично зберігають дату і вагу всіх вантажів незалежно від бажання вагаря в окрему папку, доступ до якої має тільки власник ваг або його довірена особа. У стандартному вікні ведеться облік наступних даних: держ. номер автомобіля, ПІБ водія, тип зважування (нетто, брутто), дата і час (встановлюються автоматично), назва організації, вага брутто, вага нетто, також є три змінні поля, в які можна внести будь-яку додаткову інформацію.

Термін виробництва ваг "Аксіома" - від двох днів (найбільш затребувані моделі є на складі) і залежить від обраного варіанту ваг.

За бажанням клієнта, ваги з Європлатформою "Аксіома" можуть комплектуватися металевими заїзними пандусами, суцільним металевим настилом або захисними панелями (кришками), дублюючим табло. Також в комплекті з вагами поставляється акумулятор, тому ваги можуть працювати в місцях, не забезпечених електрикою.

Монтаж і обслуговування ваг проводиться по всій території України протягом 1 дня.

 

Гарантія на вантажоприймальну платформу - 5 років.

Наявність власного конструкторського бюро і своєї виробничої бази дозволяють нам приймати замовлення на ваги для зважування спецтехніки та автомобілів з нестандартними довжиною, шириною і вантажопідйомністю.

 

У будь-якому випадку, вибір завжди залишається за Вами, ми лише можемо підказати і проконсультувати. Для отримання більш докладної консультації або здійснення замовлення Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями.