Welcome to Веста МК - Автомобільні ваги

Наші клієнти

Про компанію ТОВ «Веста МК»

ТОВ «Веста МК» - спеціалізоване підприємство з проектування, виробництва, монтажу, налагодження та обслуговування автомобільних ваг.

Нашою основною перевагою перед конкурентами є замкнутий цикл виробництва ваг. Що це означає?

1. Проектуванням всіх ваг займається наше власне конструкторське бюро, яке здійснює нагляд на всіх етапах виробництва, а також запуску нових видів ваг. На нашому підприємстві існують налагоджені комунікації між конструкторами і сервісною службою, тому зміни в конструкцію ваг вносяться завчасно.

2. Особливу увагу ми приділяємо своїй виробничій базі. Акцент зроблений на постійний розвиток власного виробництва, технічної та технологічної бази, а не на пошук зварювальних цехів або підрядчиків, що надають послуги з виробництва металоконструкцій. Такий шлях є більш складним, але у нього є безсумнівна перевага для наших клієнтів - ми дійсно контролюємо кожен етап виробництва. Ще одним плюсом такої політики є можливість виробляти серійну продукцію заводського якості. Крім того, наші клієнти отримують готову продукцію безпосередньо від виробника, без посередницьких націнок.

3. Збірку, монтаж і налагодження ваг здійснюють наші штатні фахівці, які регулярно проходять атестацію. Це також благотворно позначається на якості ваг.

4. Вибираючи наші ваги, Ви можете бути впевнені в тому, що придбали сучасний і унікальний продукт. Багато видів технологічної оснастки ми проектуємо і виробляємо самостійно. Нами випускаються власні програмні продукти, що дозволяють проводити своєчасний і більш повний контроль руху матеріальних цінностей через автомобільні ваги. 

5. Після монтажу автомобільних ваг нашому клієнтові надається весь пакет необхідної метрологічної документації, що гарантує відповідність точності ваг заявленим характеристикам.

Ми впевнені в якості своєї продукції, тому надаємо на неї гарантію до 5 років.

Автомобільні ваги - це наш основний і єдиний продукт. Ми виробляли ваги вчора, виробляємо сьогодні, а завтра їх будуть виробляти наші діти. Бізнес будується нами в розрахунку на тривалу перспективу, тому він грунтується на відкритості, чесності і любові до наших клієнтів і партнерів.

Якщо у Вас є питання, пропозиції, бажання стати нашим клієнтом або партнером - телефонуйте!

З повагою,

Директор ТОВ «Веста МК»

Кривцов Максим Сергійович